2 найбільш класичних аніме у світі


2 найбільш класичних аніме у світі

навколо аніме

Відсотки системи тіла окремих персонажів аніме мають тенденцію точно показувати фактичні відсотки тіла. Висота ходу фактично продумана завдяки музиканту як основі системи відсотка. Висота руху може легко відрізнятися, однак більшість персонажів аніме мають справу з висотою від 7 до 8.

Аніме-музиканти іноді навмисно коригують відсотки систем тіла, щоб створити дуже деформовані особистості, які включають непропорційно малу систему тіла порівняно з головою; численні дуже деформовані особистості насправді мають високий рівень від 2 до 4. Деякі роботи в аніме, такі як Pastel Shin-chan, повністю нехтують цими відсотками, ніби вони виглядають як карикатурні мультфільми вестерну.

саме тому це насправді одне з найтрадиційніших аніме на планеті

Федерація вугільного пера (2002-)

Haibane Renmei (灰羽連盟, «Федерація вугільного пера») — це фактично японська телевізійна колекція аніме. Насправді він заснований на початковій колекції манги додзінсі від Yoshitoshi ABe, The Haibanes of Aged House (オールドホームの灰羽達, Ōrudo-hōmu no Haibane-tachi), яка фактично була запущена з 1998 по 2002 рік, а також залишилася позаду не завершено, оскільки розпочато справу з аніме. Колекція з 13 епізодів насправді була комп’ютерним мультфільмом через Radix, а також програмою на Fuji TV між жовтнем і груднем 2002 року. Насправді це була аналогічна програма на Animax в Австралії чи Європі англійською та французькою мовами під заголовком Ailes Grises (Gray). Крила).

Колекція спостерігає за Раккою, нещодавно вилупленою хайбане (灰羽) (істота, яка насправді нагадує ангела), а також про різноманітних інших особистостей у міському районі Гліє (グリ, гурі), оточеному муром населеному пункті разом із самотнім входом, через який просто містична команда, Toga, фактично здатна зайти або навіть залишити.

Devil Slayer: Kimetsu no Yaiba (2019-)

Devil Slayer: Kimetsu no Yaiba (鬼滅の刃, Kimetsu no Yaiba, «Blade of Devil Damage») — це фактично збірка японської манги, створена та детально описана Койохару Готуге. У ньому розповідається про підлітка Танджіро Камадо, який прагне стати вбивцею диявола після того, як його родина була фактично вбита, а також його молодший брат Незуко став дияволом. Він був фактично серіалізований у публікації Shōnen Manga Shueisha Regular Shōnen Leap, яка вийшла з лютого 2016 року до травня 2020 року, разом із його власними фазами, отриманими в кількості двадцяти трьох танкобонов. Він фактично був випущений англійською мовою через Viz Media, а також у той же час випущений через Shueisha в їхній системі Manga And also.

Двадцять шість епізодів колекції аніме-телебачення, створене через Ufotable, транслювалося в Японії з квітня по вересень 2019 року. Продовження фільму, Devil Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Film: Mugen Educate, було фактично запущено в жовтні 2020 року, а також закінчилося будучи найкасовішим аніме-фільмом, а також японським фільмом назавжди. 2-й період колекції аніме, що переглядає арку «Mugen Educate», яку можна побачити у фільмі в 7 епізодах, а також має справу з аркою «Home enjoyment Area» з манги в одинадцяти епізодах, що транслюються з жовтня 2021 року до лютого 2022. Третій період, пов’язаний з аркою «Місто Мечників», фактично було відкрито.