5 чудових місць, де можна провести новорічну ніч


5 чудових місць, де можна провести новорічну ніч

про новий рік

Абсолютно новий рік насправді є моментом або навіть часом, коли починається новий фінансовий рік, а значення календарного року збільшується на один. Численні суспільства так чи інакше відзначають цю подію. У григоріанському розкладі, одному з найбільш часто використовуваних сьогодні розкладів, новорічну Рік припадає на 1 січня (Час Нового Року, який настає до Нового Року). Насправді це був самий початковий час року в початковому юліанському розкладі, а також римському (після 153 р. до н.е.).

Оскільки вони використовують місячний розклад або навіть місячно-сонячний розклад, різні інші суспільства дотримуються свого традиційного або навіть духовного новорічного інінгу відповідно до своїх дуже особистих індивідуальних особливостей, як правило (але, звичайно, не неминуче). Серед широко відомих прикладів насправді є мандаринський брендовий новий рік, ісламський брендовий новий рік, тамільський брендовий новий рік (путанду), а також єврейський брендовий новорічну рік. Індія, Непал, а також різні інші країни також відзначають Новий рік у дні, що приймаються відповідно до їхніх дуже особистих календарів, які фактично є рухомими за григоріанським розкладом.

саме туди, куди ви повинні піти

1. Сідней

Сідней, Австралія, насправді є першим значущим міським районом у всьому світі, який зустрічає новий рік о дванадцятій годині ночі. Значний екран феєрверків відбувається в гавані Сіднея разом із Opera Home, а також Harbour Connect із чудовим фоном.
Острови в парках або навіть сімейні парки на обох краях відкривають краєвиди з висоти пташиного польоту.

2. Тайбей, Тайвань

Новорічна ніч у Тайбеї, міському районі острова Тайвань, що фінансується, насправді є естетичним явищем. Найвища споруда міста, Taipei 101, насправді є майданчиком для незабутнього феєрверку. Головні райони для отримання на випадок включають загальнонаціональний меморіал доктора Санлайта Ятсена, а також промислову зону Сіньї, яка стає досить перевантаженою.
У міській місцевості також популярна музика ефективності, як і велика подія.

3. Бангкок

Рішення Бангкока для зони можливостей, CentralWorld Plaza є одним з основних місць проведення заходів. Ще одна визначна територія подій – це фактично азіатські покупки, а також місце для розваг вдома вздовж потоку Чао Прайя. Можливо, ви захочете продовжити подію в деяких із вражаючих барів Бангкока, як-от Reddish Skies, або навіть у висотному закладі харчування, як-от Sirocco.

4. Дубай

Бурдж-Халіфа в Дубаї є однією з найпривабливіших багатоповерхівок на планеті, а також саме в новорічну ніч. До кінця 2019 року Бурдж-Халіфа зберігає документ про найвищу споруду в світі (2716,5 футів), а також натовп збирається на сходах до запрошеного нового року разом із неймовірним феєрверком. Звичайно, не так далеко, Burj Plaza насправді трохи тихіша, а також помітна поряд з домогосподарствами. Насправді Дубай заслуговує довіри як значне місце для харчування, тому ви можете насолоджуватися ресторанами вищого рівня, як-от Cavalli Club Dubai, поки ви точно там.

5. Москва

Історичний Червоний район у Москві пропонує одне з найхолодніших, але також одне з найбільш естетично привабливих облаштувань для фірмового новорічного феєрверку. Хоча ви, безумовно, там, ви, можливо, захочете побачити одне з найбільш часто відвідуваних місць у світі, місце поховання комуністичного новатора Володимира Леніна, або навіть відвідати реліквії «Холодної битви» з радянських часів. Якщо ви бажаєте відзначити пам’ять у справді чудовому дизайні разом із російським стилем, Ritz-Carlton у Москві може бути дійсно для вас. Він розташований у центрі, а також має фактично дах юристів.